Lista ofert

290 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobroń, Chechło Pierwsze
Dobroń, Chechło Pierwsze
Powierzchnia: 1 280,00 m2
Cena/m2: 226,56 zł
LNKF-GS-539

Notatnik
299 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Ldzań
Dobroń, Ldzań
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 99,67 zł
LNKF-GS-508

Notatnik
328 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Ldzań, Morgi
Dobroń, Ldzań, Morgi
Powierzchnia: 4 100,00 m2
Cena/m2: 80,00 zł
LNKF-GS-453

Notatnik
183 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Dobroń Mały
Dobroń, Dobroń Mały
Powierzchnia: 1 303,00 m2
Cena/m2: 140,45 zł
LNKF-GS-408

Notatnik
199 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Wincentów
Dobroń, Wincentów
Powierzchnia: 1 346,00 m2
Cena/m2: 147,85 zł
LNKF-GS-386

Notatnik

Polityka Prywatności

rozumiem