Lista ofert

1 690 000 zł
dom na sprzedaż - Zgierz
Zgierz
Powierzchnia: 320,00 m2
Cena/m2: 5 281,25 zł
Pokoje: 14 pokoi
LNKF-DS-513

Notatnik
299 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Ldzań
Dobroń, Ldzań
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 99,67 zł
LNKF-GS-508

Notatnik
1 250 000 zł
dom na sprzedaż - Łódź
Łódź
Powierzchnia: 299,00 m2
Cena/m2: 4 180,60 zł
Pokoje: 7 pokoi
LNKF-DS-507

Notatnik
6 000 000 zł
obiekt na sprzedaż - Pabianice (gw), Jadwinin
Pabianice (gw), Jadwinin
Powierzchnia: 1 815,62 m2
Cena/m2: 3 304,66 zł
Pokoje: 10 pokoi
LNKF-BS-504

Notatnik
738 000 zł
dom na sprzedaż - Ksawerów
Ksawerów
Powierzchnia: 189,00 m2
Cena/m2: 3 904,76 zł
LNKF-DS-503

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Łask
Łask
Powierzchnia: 60,00 m2
Cena/m2: 9 000,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
LNKF-MS-501

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Łask
Łask
Powierzchnia: 45,40 m2
Cena/m2: 9 300,00 zł
Pokoje: 2 pokoje
LNKF-MS-500

Notatnik
900 000 zł
dom na sprzedaż - Dobroń, Chechło Pierwsze
Dobroń, Chechło Pierwsze
Powierzchnia: 98,00 m2
Cena/m2: 9 183,67 zł
Pokoje: 4 pokoje
LNKF-DS-496

Notatnik

Polityka Prywatności

rozumiem