Lista ofert

1 400 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dobroń, Chechło Pierwsze
Dobroń, Chechło Pierwsze
Powierzchnia: 1 432,00 m2
Cena/m2: 977,65 zł
Pokoje: 7 pokoi
LNKF-DS-538

Notatnik
365 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice
Pabianice
Powierzchnia: 49,50 m2
Cena/m2: 7 373,74 zł
Pokoje: 2 pokoje
LNKF-MS-537

Notatnik
713 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Widawa, Wincentów
Widawa, Wincentów
Powierzchnia: 3 633,00 m2
Cena/m2: 196,26 zł
LNKF-GS-536

Notatnik
99 840 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dłutów, Orzk
Dłutów, Orzk
Powierzchnia: 1 248,00 m2
Cena/m2: 80,00 zł
LNKF-GS-535

Notatnik
400 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Ksawerów
Ksawerów
Powierzchnia: 990,00 m2
Cena/m2: 404,04 zł
LNKF-GS-534

Notatnik
1 162 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
Łódź
Powierzchnia: 166,00 m2
Cena/m2: 7 000,00 zł
Pokoje: 7 pokoi
LNKF-MS-533

Notatnik
175 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice
Pabianice
Powierzchnia: 38,10 m2
Cena/m2: 4 593,18 zł
Pokoje: 2 pokoje
LNKF-MS-532

Notatnik
180 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Pabianice (gw), Rydzyny
Pabianice (gw), Rydzyny
Powierzchnia: 800,00 m2
Cena/m2: 225,00 zł
LNKF-GS-531

Notatnik

Polityka Prywatności

rozumiem