Lista ofert

713 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Widawa, Wincentów
Widawa, Wincentów
Powierzchnia: 3 633,00 m2
Cena/m2: 196,26 zł
LNKF-GS-536

Notatnik
99 840 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dłutów, Orzk
Dłutów, Orzk
Powierzchnia: 1 248,00 m2
Cena/m2: 80,00 zł
LNKF-GS-535

Notatnik
400 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Ksawerów
Ksawerów
Powierzchnia: 990,00 m2
Cena/m2: 404,04 zł
LNKF-GS-534

Notatnik
180 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Pabianice (gw), Rydzyny
Pabianice (gw), Rydzyny
Powierzchnia: 800,00 m2
Cena/m2: 225,00 zł
LNKF-GS-531

Notatnik
137 000 zł
działka na sprzedaż - Wodzierady, Mauryców, Marianów
Wodzierady, Mauryców, Marianów
Powierzchnia: 1 200,00 m2
Cena/m2: 114,17 zł
LNKF-GS-522

Notatnik
269 446 zł
działka na sprzedaż - Pabianice (gw), Rydzyny
Pabianice (gw), Rydzyny
Powierzchnia: 1 354,00 m2
Cena/m2: 199,00 zł
LNKF-GS-519

Notatnik
299 000 zł
działka na sprzedaż - Dobroń, Ldzań
Dobroń, Ldzań
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 99,67 zł
LNKF-GS-508

Notatnik
380 000 zł
działka na sprzedaż - Pabianice
Pabianice
Powierzchnia: 1 488,00 m2
Cena/m2: 255,38 zł
LNKF-GS-483

Notatnik

Polityka Prywatności

rozumiem